En İyi Yazılım Firmaları
Activate Bilişim Teknolojileri A.Ş. logo

Activate Bilişim Teknolojileri A.Ş.

5.0(1 değerlendirme)

Activate Bilişim Teknolojileri A.Ş., Keçiören (Ankara) bölgesinde yazılım hizmeti veren firma.

Dizinimizde Keçiören bölgesinden: Activate Bilişim Teknolojileri A.Ş., Yazılım Firmaları hizmeti sunuyor. Google'da 1 değerlendirme üzerinden 5.0 puana sahip. Hafta sonu da hizmet veriyor. Kurumsal web sitesi mevcut.

🤖 Editör Analizifirma bilgilerinden otomatik derlendi

Activate Bilişim Teknolojileri A.Ş., Keçiören'de Yazılım Firmaları alanında hizmet veriyor ve Google'da 1 değerlendirme üzerinden 5.0 puana sahip.

✓ Öne çıkanlar

  • 5.0 üzerinden yüksek puan (1 değerlendirme)
  • Hafta sonu da hizmet veriyor
  • Kurumsal web sitesi mevcut

★ Kimler için ideal

  • Özel yazılım / kurumsal uygulama ihtiyacı olan işletmeler

💬 Teklif alınca öğrenirsin

  • Net fiyat teklifi
  • Proje süresi ve ekip planı
  • Referans ve örnek çalışmalar

Hizmet Alanları

Yazılım Firmaları

Hizmet Verdiği Bölgeler

Keçiören merkezli olan Activate Bilişim Teknolojileri A.Ş., Ankara genelinde Yazılım Firmaları hizmeti veriyor.

Çalışma Saatleri & Konum

Ankara Üniversitesi Teknokent, Kalaba, Kütükçü Alibey Cd., 06120 Keçiören/Ankara

PazartesiKapalı
Salı09:00-18:00
Çarşamba09:00-18:00
Perşembe09:00-18:00
Cuma09:00-18:00
Cumartesi09:00-18:00
PazarKapalı
Google Haritalar'da aç

Sıkça Sorulanlar

Activate Bilişim Teknolojileri A.Ş. hakkında merak edilenler

Keçiören'de Activate Bilişim Teknolojileri A.Ş. dışında başka firma var mı?

Evet, Keçiören ve çevresinde Yazılım Firmaları alanında hizmet veren başka firmalar da dizinimizde listeleniyor; sayfanın altındaki "Benzer Firmalar" bölümünden inceleyebilirsiniz.

Activate Bilişim Teknolojileri A.Ş.'in web sitesi var mı?

Evet, Activate Bilişim Teknolojileri A.Ş.'in kurumsal web sitesine sayfa üzerindeki "Web sitesi" bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Activate Bilişim Teknolojileri A.Ş. ile çalışmanın maliyeti nedir?

Fiyatlandırma projenin kapsamına göre değişir; net bir rakam için ücretsiz teklif formunu doldurmanızı öneririz.

Activate Bilişim Teknolojileri A.Ş. hangi hizmetleri sunuyor?

Activate Bilişim Teknolojileri A.Ş., Yazılım Firmaları alanlarında hizmet veriyor.

Activate Bilişim Teknolojileri A.Ş.'in Google yorumları gerçek mi?

Evet, sayfadaki yorumlar Google Haritalar'dan alınan gerçek kullanıcı değerlendirmeleridir; tarafımızca oluşturulmuş/düzenlenmiş yorum yoktur.

Activate Bilişim Teknolojileri A.Ş. uzaktan/online çalışıyor mu?

Birçok yazılım ve ajans hizmeti uzaktan da yürütülebilir; bu konuyu net teyit etmek için doğrudan firmaya sormanızı veya ücretsiz teklif formunu kullanmanızı öneririz.

Benzer Firmalar

Aynı bölgede, benzer hizmetler sunan firmalar

Activate Bilişim Teknolojileri A.Ş. ile çalışmak ister misiniz?

Talebinizi iletin; bu firma ve benzerlerinden teklif toplayalım.